ТОВ «Дорожні системи» виготовляє дорожні знаки з використанням високоякісної плівки виробництва 3М, серій 3430 та 3930, а також з флуоресцентної світлоповертаючої плівки алмазного класу серії 4083 (флуоресцентна жовто-зелена). Нанесена на правильно підготовлену довговічну основу, плівка зберігає свої фотометричні і колориметричні характеристики протягом не менше 7-10 років з дати виготовлення знака (в залежності від необхідного типу і серії плівки).

Світлоповертаючі плівки виробництва компанії 3М є самоклеючими, з оптичною системою на основі мікропризм. Плівки призначені для виготовлення довговічних дорожніх знаків та покажчиків, і повністю відповідають вимогам ДСТУ 4100-2014 до плівок типу 1 і 2, що підтверджено сертифікатом відповідності. Плівки забезпечують найвищі значення коефіцієнта світлоповертання серед усіх відомих плівок, мінімум в 2,5 разів вище мінімальних вимог ДСТУ 4100-2014. Формування зображення знаку можливе за технологією: цифрового друку, трафаретного друку або методом аплікації.

Основи дорожніх знаків виготовляються з оцинкованої сталі товщиною 0,8-1,2 мм (напилення цинку min 275 г/м2). Краї знаку для зміцнення конструкції мають подвійний загин по периметру: 15-20 мм – перший загин, min 8 мм – другий, кути заокруглені. Зворотний бік знаку покривається антикорозійною фарбою сірого кольору RAL 7040, товщина порошкового напилення не менше 0,06 мм. До комплекту поставки знаку входять кронштейни для кріплення.

Знаки нашого виробництва встановлені по всій території Україні, замовлені як комерційними організаціями, так і комунальними підприємствами та державними установами.

Також ми виконуємо послуги з постачання та встановлення інших елементів організації дорожнього руху: бар’єрного та пішохідного огородження, дорожньої розмітки, катафотів, конусів, віх, розмічувальних вставок та інше.

Наша компанія має власну високотехнологічну матеріально-технічну базу, кваліфікованих спеціалістів, що забезпечує оперативне та якісне виконання замовлень та індивідуальний підхід до кожного Замовника